06.07.2012
Ruim 100 studenten van de hospitality-opleidingen zijn deze zomer tijdens de Olympische Spelen actief in Londen. Voordat ze medio juli vertrekken, krijgen ze maandag nog een trainingsmiddag op Saxion in Deventer.
De uit te zenden studenten zijn stagiaires en vrijwilligers. Tijdens het EK in Oekraïne waren ze ook al actief op De Oranjecamping. Medewerkers van De Oranjecamping zijn maandag aanwezig om de studenten voor te bereiden op hun werk in Londen. Ze krijgen informatie over de werkzaamheden en de taken worden verdeeld. Ook het uitdelen van de crewkleding en de presentatie van het ‘Saxion team’ staat op het programma. Ze vertrekken halverwege juli naar Engeland.
Behalve de studenten die actief zijn op De Oranjecamping, werken er verspreid door Londen enkele tientallen hospitality studenten als stagiaire bij hotels en touroperators. De stagiaires en vrijwilligers van Saxion zijn studenten van de opleidingen Facility Management, Hoger Hotelonderwijs, Hoger Toeristisch en Recreatief Onderwijs en de Engelstalige opleidingen Hotel Management en Tourism Management.
Lees meer over de Oranjecamping