Nieuwsberichten

Vrijdag 17 februari: congres over sportmarketing bij Saxion

17.02.2012

Ben je een fanatiek sporter en vind je het leuk om straks in de sportwereld te werken? Of wil je meer weten over de studieroute Sportmarketing bij Saxion? Kom dan naar het sportmarketingcongres aanstaande vrijdagmiddag, 17 februari.

Tijdens het congres krijg je meer te horen over de inhoud van de studieroute Sportmarketing. Verschillende gastsprekers vertellen over het beroepenveld waar de studieroute sportmarketing voor opleidt.

Door studenten georganiseerd
Dit congres wordt door studenten van de studieroute Sportmarketing georganiseerd. De organisatie maakt deel uit van hun studie. Wanneer je aan dit congres deelneemt kijg je daardoor tevens een beeld van één van de evenementen die de studenten van de studieroute Sportmarketing moeten organiseren.

Van 13.00 tot 16.00 uur
Saxion locatie Deventer
Handelskade 75