Digital Design voor circulaire bruggen
Onderwijs

Smart Solutions: Digital Design voor circulaire bruggen

Leestijd Minuten

Beweegbare bruggen ontwerpen is een uitdaging, zeker als dit ook nog eens circulair gebeurt. Saxion-studenten zetten Digital Design in om dit proces makkelijker te maken. Brecht van Hulten sprak tijdens de Smart Solutions Talkshow met de studenten over hun smart solution voor ingenieursbureau Witteveen+Bos.

Opdrachtgever Wouter de Vries van ingenieursbureau Witteveen + Bos was heel enthousiast over de uitkomsten van het project Digital Design Replacement Challenge Civil Infrastructure (Brecht: “dat is een mond vol”). Het product, dat de mogelijkheden toont van Digital Design bij het circulair ontwerpen van beweegbare bruggen, is nu al in te zetten.

Over dit Smart Solutions-project

Drie Smart Solutions-groepen vertellen in een Smart Solutions talkshow met Brecht van Hulten over hun project, de resultaten daarvan en het leerproces dat zij daarin hebben doorlopen.

Bekijk hieronder de video!

Meer weten over Smart Solutions?

Bij Saxion Smart Solutions werken studenten van verschillende opleidingen samen aan opdrachten van onze lectoraten en het bedrijfsleven. Ze voeren in teamverband opdrachten uit, waarbij vernieuwing, creativiteit en samenwerking centraal staan. 

Klik hier voor meer info!

Gerelateerde artikelen

Elif Tasdelen en haar Smart Solutions-projectgroep.jpg Onderwijs

Hoe Elif met haar team werkte aan een slimmer leerplatform voor studenten Zorg & Welzijn

23 april 2025
Noah de Lange Onderwijs

Noah maakte een precisierobot met zijn Smart Solutions-team

19 maart 2025
Aryan Nobar (Fotografie: Thomas Busschers) Onderwijs

Osteoporose in de menopauze: Smart Solutions-publieksprijs voor Aryan en zijn team