lifeport workshop groep SES.jpeg
Organisatie

GroenvermogenNL H2LIFE project gehonoreerd

Leestijd Minuten

De NWO heeft recent officieel het H2LIFE project toegewezen. Dit project (4.4 miljoen subsidie voor het consortium) onderzoekt de vormgeving van een leergemeenschap voor professionele ontwikkeling binnen de waterstofsector (regio Lifeport & Twente).

Het overkoepelende doel is bestaande informele netwerken op verschillende niveaus met elkaar te verbinden tot één samenhangend geheel. Dit doen we om kennisoverdracht te verbeteren, inwerktrajecten te verkorten en een toekomstbestendige instroom van personeel te creëren.

Op een praktijkgerichte manier werken deelnemers samen aan innovaties en koppelen dit aan toonaangevend onderzoek op gebied van Learning Community ontwikkeling. Het project sluit aan op de snelle technologische ontwikkelingen, de groeiende vraag naar nieuwe kennis en vaardigheden met een sterke focus op leven lang ontwikkelen.

Het consortium bestaat uit HAN University of Applied Sciences (projectleiding), Saxion University of Applied Sciences (technisch management), H2Hub Twente, TechniekFabriek Zutphen, NewTechPark Apeldoorn, Universiteit Twente, Economic Board Arnhem en Nijmegen, ROVC, Bananaa communication for change, Aventus, Alles over waterstof, ROCNijmegen, NIPV, Hyster-yale, Integatr en On2Quest.

Meer weten over dit project? Lees het item van GroenvermogenNL.

Heb je vragen over dit project?

Stel ze aan Benno Aalderink.

Benno Aalderink.jpg

dr. ir. Benno Aalderink

Associate lector Waterstoftechnologie en applicaties

06 - 5389 1350 Profiel

Gerelateerde artikelen

SEH26.jpeg Organisatie

Save the date: Smart Energy Hubs Conferentie

22 april 2026
Video: Opening van het vernieuwde Bio energy & Hydrogen lab in Enschede SaxionTV

Video: Opening van het vernieuwde Bio Energy & Hydrogen Lab in Enschede

16 april 2026
Foto's nieuwe lab.jpeg Organisatie

Uitnodiging: opening van het Bio Energy & Hydrogen Lab